Filmy edukacyjne - Kurs na giełdę

Podcasty edukacyjne Fundacji GPW i Polskiego Radia

Zapraszamy do wysłuchania cyklu podcastów, w których eksperci rozmawiają nt. inwestowania i oszczędzania. Podcasty zostały nagrane w ramach współpracy Fundacji GPW z Polskim Radiem.

VII Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości, 22-23.03.2023 r.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z VII edycji Kongresu. W bogatej agendzie dwudniowego wydarzenia znalazło się wiele inspirujących debat, wystąpień i power chatów związanych z tematyką szeroko rozumianej edukacji finansowej.

II edycja Dnia Edukacji Finansowej 15.11.2022 r.

Zobacz zapis wybranych wykładów i debaty eksperckiej, przeprowadzonych podczas 2. Edycji Dnia Edukacji Finansowej zorganizowanego przez Fundację GPW 15.11.2022 r.

Cykl #ETPnaGPW – poznaj produkty strukturyzowane na GPW 

Produkty strukturyzowane są notowane Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) już od 15 lat. Dzięki tym instrumentom finansowym inwestorzy indywidualni mają szansę zainwestować swoje środki w aktywa, które w innym wypadku byłyby dla nich nieosiągalne. Z myślą o inwestorach indywidualnych GPW wspólnie z Polską Radą Produktów Strukturyzowanych przygotowała cykl dziesięciu filmów edukacyjnych, które przedstawiają charakterystykę tych produktów inwestycyjnych.

ESG od podstaw

W ramach cyklu „ESG od podstaw” zorganizowanego przez Fundację GPW oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych odbyły się
4 webinary.

VI Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości, 23–24.03.2022 r.

Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości to najważniejsze w Polsce coroczne forum dyskusji, wymiany doświadczeń oraz rozwoju współpracy i działań edukacyjnych w zakresie finansów, bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni i przedsiębiorczości. Zapraszamy do obejrzenia nagrań wykładów przygotowanych we współpracy z Fundacją GPW.

Mam zielone pojęcie o giełdzie

Cykl filmów „Mam zielone pojęcie o giełdzie” powstał w ramach projektu „Niebanalnie o giełdzie” realizowanego przez Fundację GPW.

Debata ekspercka oraz wykłady z Dnia Edukacji Finansowej 14.10.2021 r.

Zobacz zapis najciekawszych wykładów i debaty eksperckiej z Dnia Edukacji Finansowej, który odbył się 14.10.2021r.

Wirtualna wizyta na GPW

Nie możesz również przeoczyć wirtualnej wizyty na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądały początki giełdy w Polsce, a także jakie symbole kryje w sobie budynek GPW? 
Poznaj historię tego miejsca i zobacz jak w środku wygląda serce polskiego rynku kapitałowego. Zapraszamy do poznania bliżej tego wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy