Cykl konferencji inwestorskich – Inwestowanie w czasach niepewności
23 listopada 2022, Lublin
7 grudnia 2022, Kraków

Partnerami wydarzenia są: PKN Orlen – Partner Strategiczny, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, CFA Society PolskaDom Maklerski BOŚ oraz BETA ETF.

Fundacja GPW oraz Giełda Papierów Wartościowych zapraszają do udziału w konferencjach regionalnych organizowanych pod hasłem „Inwestowanie w czasach niepewności”.

Pierwsza konferencja z tego cyklu odbędzie się w Lublinie w dniu 23 listopada br. w sali konferencyjnej IBB Grand Hotel. Kolejna edycja wydarzenia planowana jest w Krakowie w dniu 7 grudnia br., a następne odbędą się w pierwszym kwartale 2023 r. O terminach i miejscach konferencji będziemy sukcesywnie informować na stronach GPW i Fundacji GPW.

Inwestowanie w tak niepewnych czasach jak obecnie to szczególne wyzwanie dla inwestorów indywidualnych, którzy już wielokrotnie udowodnili, że potrafią się z tym zmierzyć. Wymaga nie tylko odwagi w podejmowaniu decyzji, ale wiedzy o instrumentach finansowych i umiejętności oceny ryzyka adekwatnego do sytuacji gospodarczej i geopolitycznej. Niepewne czasy przynoszą dużą zmienność rynków, co stwarza szanse na potencjalnie perspektywiczne inwestycje. W ramach konferencji podejmiemy tą problematykę podczas dyskusji panelowej „Jak inwestować w czasach zawirowań gospodarczych?”, którą w Lublinie poprowadzi Pan Tomasz Prusek – publicysta ekonomiczny. Następnie odbędzie się wystąpienie „Rynki ropy i paliw w czasie wielkiej zmienności” prowadzone przez dr Adama B. Czyżewskiego, Głównego Ekonomistę, PKN ORLEN. Ponadto gościem każdego wydarzenia będzie Tomasz Jaroszek – autor bloga Doradca.TV, który poprowadzi warsztat „Okiełznać bessę – co może zrobić inwestor indywidualny”.

Konferencje kierujemy przede wszystkim do aktualnych i potencjalnych inwestorów giełdowych, studentów i Kół Naukowych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką Rynku Kapitałowego, inwestowania i oszczędzania długoterminowego.

Więcej informacji oraz rejestracja: https://www.gpw.pl/aktualnosc?cmn_id=113124&title=Cykl+konferencji+inwestorskich